تجهيزات پزشکي
خانه / اتوکلاو ایرانی / تولید کننده اتوکلاو ایرانی مخصوص دندانپزشکی

تولید کننده اتوکلاو ایرانی مخصوص دندانپزشکی

تولید کننده اتوکلاو های ایرانی دستگاه بسیار با کیفیتی را برای استریل لوازم و ابزار های موجود در کلینیک دندانپزشکی به مشتری ارائه کرده است. اگر می خواهید برای خرید یک دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت اقدام نمایید، می توانید با ما به عنوان نمایندگی تولید کننده اتوکلاو ایرانی در ارتباط باشید.

در اینجا تولید کننده اتوکلاو ایرانی با استفاده از بهترین متریال روز و با رعایت تمامی استانداردهای بین‌المللی دستگاهی بسیار مناسب برای انجام کارهای استریل تولید کرده است.
همواره می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما به عنوان نمایندگی مستقیم تولید کننده در ارتباط تلفنی و آنلاین باشید.

اتوکلاو دندانپزشکی

نگاهی مختصر بر اتوکلاو دندانپزشکی

اتوکلاو دندانپزشکی از انواع اتوکلاو های بخار و بسیار پرکاربرد در بازار خرید و فروش دستگاه و تجهیزات پزشکی و صنعتی است.
اتوکلاو دندانپزشکی با نام اتوکلاو رومیزی نیز معروف است.
این اتوکلاو در شکل مکعبی طراحی شده است.
اتوکلاو های دندانپزشکی همواره جای کمی را در کلینیک های دندانپزشکی اشغال می کند.
اتوکلاو های دندانپزشکی بخار از دسته اتوکلاو های کلاس b به حساب می آیند.
اتوکلاو های دندانپزشکی کلاس b بخار از پرفروش ترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی در بازار می باشند.
دلیل این امر نیز این است که اتوکلاو های دندانپزشکی همواره می توانند انواع وسایل با پوشش و بدون پوشش را به خوبی و با کیفیت بالا ضد عفونی کنند.
نکته مهم در کار استریل ابزارهای دندانپزشکی این است که خون موجود روی ابزارها در ابتدا باید پاکسازی شود و سپس ابزار مورد نظر در داخل دستگاه قرار گرفته و با فشار بالای بخار آب گردد.
این فشار بخار آب نمی تواند قطرات خونی را که بر روی دستگاه وجود دارد از بین ببرد.
بنابراین این نکته را به خاطر داشته باشید که قبل از اینکه بخواهید یک ابزار خونی را در درون دستگاه اتوکلاو قرار دهید، خون آن را از روی ابزار پاکسازی کنید.

شما می توانید تمامی نکات مهم را که باید قبل از ضدعفونی و استریل ابزار مختلف بدانید را از داخل دفترچه راهنمای دستگاه مطالعه کنید و علاوه بر این کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین ما در کنار شما هستند، تا کلیه اطلاعات تخصصی در این زمینه ها را نیز در اختیارتان قرار دهند.

برای خرید یک دستگاه اتوکلاو ایرانی دندانپزشکی می توانید با ما به عنوان مرکز فروش مستقیم از تولید کننده اتوکلاو ایرانی تماس بگیرید.

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

کاربرد های وسیع اتوکلاو دندانپزشکی

یکی از  کاربرد های وسیع اتوکلاو دندانپزشکی همانطور که از نام آن پیداست در کلینیک های دندانپزشکی است.
این مدل ها از اتوکلاو رومیزی کوچک مکعبی می توانند کارهای بسیار بزرگی را در کلینیک های دندانپزشکی به خوبی انجام دهند.
اتوکلاو دندانپزشکی در کلینیک های زیبایی نیز برای ضدعفونی انواع ابزارهای فلزی که دارای پوشش هستند به کار گرفته می شود.
بخار آب که در این دستگاه برای کار استریل جریان پیدا می‌کند، می‌تواند به صورت کامل و بسیار کاربردی از تمام پوشش های پارچه الیافی یا از درون منفذهای ابزارهای مختلف عبور کرده و تمامی میکروب های عفونی و غیرعفونی را از بین ببرد.

همانطور که می‌دانید در کلینیک های دندانپزشکی هنگامی که دندانپزشک از ابزار کار خود استفاده می‌کند ابزار خونی می شود.
بنابراین اگر این خون روی ابزار به خوبی ضدعفونی و استریل نگردد، ممکن است بیماری های عفونی و غیرعفونی بسیار خطرناک و مرگبار از یک بیمار به بیمار دیگر منتقل شود.
بنابراین از همین جا کاربرد بسیار مهم اتوکلاو دندانپزشکی برای ما آشکار می‌شود.

برای خرید چنین دستگاه مهمی باید به مکانی مراجعه کنید که بتواند بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت به شما ارائه کند.
ما به عنوان یکی از نیروهای پشتیبانی مستقیم از کارخانه همواره می‌توانیم این نیاز شما را با بهترین حالت ممکن برآورده سازیم.

شماره های تماس ما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت سفارش خرید و یا استعلام قیمت و موجودی انواع اتوکلاو کوچک و بزرگ دندانپزشکی در اختیار شما قرار دارد.

خرید اتوکلاو ایرانی

خرید اتوکلاو هایی با پمپ وکیوم

یکی از ویژگی های خوبی که در اتوکلاو دندانپزشکی رومیزی وجود دارد‌، قطعه پمپ وکیوم در داخل دستگاه است.
آیا میدانید پمپ وکیوم چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
خرید دستگاه اتوکلاو با پمپ وکیوم می‌ تواند یک امتیاز مثبت برای خریدار تلقی شود زیرا پمپ وکیوم قطعه ای است که می تواند سرعت استریل ابزار مختلف را افزایش داده و علاوه بر آن در مصرف انرژی نیز به صورت بسزایی صرفه جویی کند.
معمولا وقتی اتوکلاو بخار کار استریل را انجام می دهد هوای مرطوب بخار هایی را ایجاد می‌کند که رطوبت آن بر روی ابزارها تا مدتی باقی می ماند.
اگر دستگاه پمپ وکیوم نداشته باشد، اپراتور باید صبور باشد تا ابزارهایی که استریل شده به صورت طبیعی کاملاً خشک شود.

در این میان اتوکلاو که دارای پمپ وکیوم است لزومی ندارد که بعد از اتمام کار، منتظر خشک شدن ابزارها بمانید زیرا این اتوکلاوها به واسطه پمپ وکیوم هنگامی که کار به مرحله آخر استریل می رسد، همواره می توانند تمامی رطوبت هوا و قطرات آبی که بر روی ابزار ها باقی مانده را نیز از بین ببرند.

پمپ وکیوم باعث سرعت بخشی به این فرآیند می شود و هم اجرای کار استریل مدت زمان کمتری را نیز می طلبد.

بنابراین با توجه به این مطلب  باید دستگاه‌ های اتوکلاو دارای پمپ وکیوم را دستگاه های اقتصادی نام داد زیرا صرفه جویی خوبی را برای مصرف‌کنندگان خود به ارمغان می آورند.

دستگاه اتوکلاو ایرانی

کیفیت مناسب دستگاه اتوکلاو ایرانی

کیفیت از همیشه هنگام خرید نقش مهمی را ایفا می‌کند و گاهی ممکن است افراد به سبب قیمت، کیفیت را نادیده بگیرند یا و دستگاهی را که از لحاظ کیفی تقریبا پایین است را برای خرید انتخاب کند.
اما این امر در دستگاه ها و تجهیزات پزشکی کمی غیر ممکن به نظر می رسد.
کیفیت هنگام خرید دستگاه ها و تجهیزات پزشکی نقش بسیار مهم تری دارد؛ زیرا در اینجا این دستگاه ها و تجهیزات پزشکی با زندگی افراد سروکار دارد و در صورتی که مشکلی در کار این دستگاه ها به وجود آید و کیفیت کار آنها مناسب نباشد می تواند با زندگی افراد بازی شود.
اگر می خواهید برای خرید دستگاه اقدام کنید باید بدانید که نباید کیفیت را فدای قیمت کنید، هر چند که می توانید با جستجوی مناسب و خرید از فروشگاه های مجاز برای کالایی بسیار با کیفیت و قیمت بسیار مناسبی را نیز پرداخت کنید.
ما همواره بر این اعتقاد هستیم که به روز ترین دستگاه ها را با بالاترین کیفیت به مشتری ارائه کنیم.
شما نیز اگر خواهان خرید دستگاه بسیار با کیفیت هستید بهتر است همین الان با شماره های درج شده با ما به عنوان نماینده مستقیم تولید کننده اتوکلاو ایرانی در تماس باشید.
کیفیت پیشنهادی ما برای دستگاه های اتوکلاو به شما برابر با استاندارد های بین‌المللی است و در مقابل کالاهای خارجی و برندهای معتبر هیچ کمبودی از لحاظ کیفی در دستگاه های اتوکلاو دندانپزشکی ما وجود ندارد.

همواره می توانید برای کسب اطلاعات جامع در زمینه قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی با شماره های مستقیم ما تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان سفارش خود را ثبت کنید.

معیار کاری تولید کننده اتوکلاو ایرانی

معیار کاری تولید کننده ایرانی برای ساخت دستگاه ها و تجهیزات پزشکی همان معیار و استانداردهای جهانی  برای ساخت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی است.
تولید کننده اتوکلاو های دندانپزشکی ایرانی کار خود را با این هدف آغاز کرده است که بتواند تمامی استانداردهای لازم را در ساخت دستگاه پزشکی به کار ببندند و همواره به صورت روز افزون بر کیفیت جهانی این دستگاه بیفزاید.
ما به عنوان نمایندگی مجاز فروش دستگاه و تجهیزات پزشکی مانند اتوکلاو دندانپزشکی همواره شاهد این موضوع بوده ایم که تمامی دستگاه هایی که کارخانه تولید کننده به بازار ارائه می کند، دارای کیفیت سطح A و قیمتی بسیار مناسب است.
این موضوع یعنی ارائه کیفیتی بی همتا و قیمتی بسیار مناسب برای کالای ایرانی، همیشه جزء اهداف بنیادین تولید کننده اتوکلاوهای ایرانی بوده است و امروز تولید کننده اتوکلاو ایرانی با قدرت و تخصص کارشناسان جوان ایرانی توانسته است به این اهداف برسد.

برای خرید دستگاه اتوکلاو رومیزی دندانپزشکی همین حالا با شماره های درج شده با ما در ارتباط باشید تا تمامی جزئیات مورد نیاز را برای ثبت سفارش کالا استعلام کنید.

قیمت اتوکلاو دندانپزشکی

قیمت رسمی اتوکلاو دندانپزشکی در بازار

قیمت رسمی و آن چیزی که برای خرید دستگاه های اتوکلاو دندانپزشکی در بازار وجود دارد در نقطه ثبات نیست؛ زیرا کار واسطه گری باعث شده است که قیمت ها بسیار بالا و پایین شود.
علاوه بر این، مواردی مانند اینکه شما بخواهید از کدام برند در چه اندازه ای و از کدام مدل دستگاه را خریداری کنید، می تواند هر کدام فاکتور مهمی در قیمت دستگاه اتوکلاو در بازار محسوب شود.

خرید اتوکلاو دندانپزشکی از تولید کننده ایرانی

با این حال اگر می خواهید با بهترین قیمت خرید کنید این نکته را بدانید که همیشه به فروشگاه‌های مجازی که نمایندگی مستقیم تولید کننده اتوکلاوهای در دست دارند می توانند بهترین قیمت ها را به شما ارائه کند زیرا قیمت های نمایندگی ها قیمتی است، که از درب کارخانه به شما پیشنهاد می شود.

در اینجا واسطه ها کنار زده شده اند تا شما بتوانید اتوکلاو و بسیار با کیفیت دندانپزشکی را با مناسب ترین قیمت خرید کنید.
همواره می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه با شماره های درج شده تماس بگیرید.

فروش اتوکلاو ایرانی برای مطب دندانپزشکی از مدل ۲۳ لیتری می تواند گزینه بسیار خوبی برای متقاضیان باشد.

ثبت سفارش خرید دستگاه اتوکلاو

همواره می توانید برای ثبت سفارش و خرید اتوکلاو در ابتدا با شماره های درج شده در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در خصوص این مورد کسب کنید.
اگر می خواهید برای ثبت خرید خود به صورت غیرحضوری اقدام کنید، همواره کارشناسان پشتیبانی ما به صورت تلفنی می توانند کارهای اولیه را برایتان انجام دهند و اگر می خواهید برای خرید حضوری به فروشگاه بیاید در این صورت می توانید آدرس نزدیکترین نمایندگی به خود را از کارشناسان پشتیبانی ما دریافت نمایید.
در هر صورت در اولین گام برای خرید دستگاه اتوکلاو از فروشگاه رسمی و مجاز ما باید با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس ما نیز در سایت معتبر فروشگاهی ما ذکر شده است در صورت هرگونه سوال بیشتر نیز می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی ارزان

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی ارزان

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی را با بهترین قیمت در وب سایت ما ثبت نمایید. در …