تجهيزات پزشکي
خانه / اکسیژن ساز اینوژن / دستگاه اکسیژن ساز اینوژن با بهترین قیمت

دستگاه اکسیژن ساز اینوژن با بهترین قیمت

دستگاه اکسیژن ساز اینوژن نمونه ای از مدل های اکسیژن ساز های قابل حمل می باشد. از طریق مجموعه ما بهترین قیمت و مشاوره کاملی در خرید اکسیژن ساز اینوژن که یک برند امریکایی اصل است، کسب خواهید نمود.
در نگاهی کلی دستگاه های اکسیژن ساز با تولید اکسیژن خالص طبی کمک شایانی به بیماران نیازمند اکسیژن درمانی می نمایند. ولی همواره این سوال مطرح است که کدام مدل از دستگاه های اکسیژن ساز برای بیمار ما مناسب تر می باشد؟

دستگاه اکسیژن ساز برای بیمار

انواع دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه های اکسیژن ساز در دو دسته کلی زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. دستگاه اکسیژن ساز خانگی: خرید اکسیژن ساز های خانگی که کارکرد آنها با کمک برق شهری می باشد، برای تمامی بیمارانی که اکسیژن تراپی از مراحل درمان آنهاست، ضروری خواهد بود.
  2. دستگاه اکسیژن ساز پرتابل: اکسیژن ساز های پرتابل یا همراه برای دسته ای از بیماران کاربردی می باشند که امکان مسافرت یا پرداختن به فعالیت های اجتماعی و روزمره برایشان مهیاست. با کمک یک دستگاه اکسیژن ساز پرتابل می توان بدون دغدغه افت اکسیژن خون، همراه با بیماری های ریوی براحتی از زندگی لذت برد.

اکسیژن ساز خانگی دستگاه اکسیژن ساز اینوژن

معرفی دستگاه اکسیژن ساز اینوژن

دستگاه اکسیژن ساز همراه اینوژن محصول شرکت امریکایی با قابلیت های منحصربفرد می باشد. این دستگاه اکسیژن ساز همراه کوچک با وزن ۳/۴۰۰ کیلوگرم (مجموع دستگاه و باتری) از بیشترین میزان نگهداری شارژ باتری در بین دیگر برند های رقیب برخوردار است. بطوریکه این میزان در صورت کارکرد با میزان خروجی پایین اکسیژن تا ۱۰ ساعت اندازه گیری شده است. این دستگاه اکسیژن ساز پرتابل با ملحقاتی همچون کیف چرخ دار، نازال بینی و باتری تحویل داده می شود. همچنین ابعاد این اکسیژن ساز رو دوشی ۲۹٫۵ در ۱۵٫۲۴ در ۳۱٫۷۴ سانتیمتر می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز اینوژن

قیمت روز دستگاه اکسیژن ساز اینوژن

برای دریافت بهترین قیمت از دستگاه اکسیژن ساز همراه اینوژن کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمتی که از طریق همکاران ما دریافت خواهید نمود بروز و زیر قیمت بازار خواهد بود.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش دستگاه اکسیژن ساز اینوژن با گارانتی

مرکز فروش دستگاه اکسیژن ساز اینوژن با گارانتی

دستگاه اکسیژن ساز اینوژن را با گارانتی اصل از ما خریداری کنید. فروشگاه آنلاین ما …