تجهيزات پزشکي
خانه / اتوکلاو / قیمت اتوکلاو مطب سایز کوچک

قیمت اتوکلاو مطب سایز کوچک

قیمت اتوکلاو مطب را در اندازه های مختلف آن با یک تماس از کارشناسان و همکاران بخش پشتیبانی ما استعلام کنید. بدون شک قیمت اتوکلاو مطب در سایز کوچک و سایز های بزرگ در فروشگاه ما برایتان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. شما در فروشگاه ما در حال خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده دستگاه اتوکلاو هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دستگاه اتوکلاو و همچنین استعلام قیمت اتوکلاو مطب در سایز کوچک و بزرگ می توانید با شماره های ذکر شده تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

نگاهی کوتاه به اتوکلاو رومیزی و مطبی کوچک

دستگاه اتوکلاو مطبی یا به عبارت معروف تر دستگاه اتوکلاو رومیزی یکی از انواع اتوکلاو های بخار است که در کلینیک های دندانپزشکی دارای کاربرد فراوان می باشد. این دستگاه اتوکلاو بخار از لحاظ کلاس بندی جز اتوکلاو های کلاس b به حساب می آید و می تواند انواع وسایل فلزی را به خوبی استریل کند.
دستگاه اتوکلاو بخار رومیزی همواره می‌تواند هنگام انجام و اجرای کار استریل فشار و دمای بالایی را تولید کند.
بخار آب از لابلای وسایل رد شده و تمامی میکروب های عفونی و غیرعفونی را با دما و فشار بالای خود از بین می‌برد. دستگاه های اتوکلاو مطبی دارای اندازه های متفاوتی هستند و سایزهای کوچک آن می‌تواند در گوشه‌ ای از مطب بدون اشغال فضای زیاد قرار بگیرد. این دستگاه های پرکاربرد به شکل مکعب مربع است.

تذکر مهم: دستگاه اتوکلاو مطبی مانند تمام اتوکلاو های بخار هنگام کار و تولید بخار آب مرطوب فشار و دمای بالایی را تولید می‌کند؛ بنابراین اجسامی که در دمای بالا ذوب شده یا از بین می‌روند نباید برای استریل در درون دستگاه اتوکلاو مطبی قرار داده شوند.

ارائه بهترین قیمت فروش اتوکلاو مطبی در بازار

قیمت اتوکلاو مطب در فروشگاه ما بسیار مقرون به صرفه است. ما همواره با استراتژی فروش دستگاه ها و تجهیزات استریل با قیمت مناسب به مشتری کار خود را در دنیای تجارت تجهیزات استریل آغاز کرده‌ایم.
با گذشت سال های طولانی از شروع کارمان، امروز با تمام فراز و نشیب های ارزی کشور هنوز هم دستگاه‌ ها و تجهیزات استریل در فروشگاه ما با قیمتی مقرون به صرفه به مشتری ارائه می‌شوند. ما از ابتدای کار مان هرگز برای فروش محصولات استریل مانند واسطه‌ ها وارد عمل نشده ایم؛ بلکه به عنوان نمایندگی فروش تولید کننده تجهیزات استریل کار خود را شروع کرده‌ایم و هنوز هم نمایندگی برند تولید تجهیزات استریل مانا و معتبر را در کشور برعهده داریم.
اگر بخواهید برای خرید اتوکلاو بخار از نوع مطبی و یا سایر تجهیزات استریل اقدام نمایید قیمت اتوکلاو مطب آن می‌تواند برای شما در فروشگاه ما بسیار مناسب باشد.

در اینجا می توانید برای پرداخت قیمت اتوکلاو مطب در اندازه های کوچک و بزرگ با مقرون به صرفه ترین حالت ممکن به فروشگاه ما مراجعه کنید.

اتوکلاو مطبی دارای تاییدیه اداره کل تجهیزات پزشکی

اتوکلاو های بخار مطبی که در فروشگاه ما برای فروش قرار داده شده اند، همگی دارای تاییده های لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی می باشند. تولید کننده تجهیزات استریل و اتوکلاو های مطبی در اندازه های کوچک و بزرگ توانسته است با بهره گیری از جدیدترین خط تولید تمام قطعات با کیفیت را در کنار یکدیگر قرار دهد و دستگاهی را بسازد که بتواند تاییدیه های لازم را برای استفاده طولانی مدت بگیرد.
بدون شک دستگاه اتوکلاو مطب از نوع کوچک و بزرگ آن می‌تواند سالیان طولانی کار استریل لوازم مناسب را انجام داده و هیچ گونه مشکلی برای آن پیش نیاید. علاوه بر آن بررسی‌های سالانه دستگاه می‌تواند به ماندگاری بیشتر آن نیز کمک کند.

تمامی نکات ریز و درشت نگهداری دستگاه اتوکلاو توسط کارشناسان مجرب به شما گفته می‌شود بنابراین جای هیچ گونه نگرانی برای شما وجود ندارد.

با خیال آسوده برای خرید دستگاه اتوکلاو با کیفیت از فروشگاه ما اقدام نمایید.

سال ها خدمات پس از فروش اتوکلاو مطبی

خدمات پس از فروش می تواند بخش مهمی از خرید یک دستگاه اتوکلاو به حساب بیاید. ما در فروشگاه مان برای خرید دستگاه اتوکلاو مطبی در اندازه های کوچک به شما خدمات پس از فروش رایگان ارائه می دهیم.
شما پس از خرید دستگاه اتوکلاو مطب از فروشگاه ما می توانید سال های متمادی از خدمات پس از فروش رایگان برخوردار شوید. قیمت اتوکلاو مطب در سایز های کوچک با توجه به خدماتی که در کنار آن به شما ارائه می شود بسیار کم و مقرون به صرفه است.
این فرصت استثنایی برای خرید دستگاه اتوکلاو ممکن است دیگر برایتان پیش نیاید؛ بنابراین اگر خواهان خرید دستگاه اتوکلاو رومیزی مطبی در اندازه های متفاوت آن هستید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید و این فرصت ویژه را از دست ندهید.

۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط اتوکلاو

ضمانت نامه یکی از ارکان مهم در فروش اتوکلاو با کیفیت به حساب می آید. ضمانت نامه در واقع تعهدی است از جانب تولید کننده کالا به خریدار، که توسط نماینده به خریدار ارائه می گردد.

دستگاه اتوکلاو مطبی در اندازه های مختلف آن در فروشگاه ما دارای ضمانت‌ نامه‌ های معتبر ۲۴ ماهه هستند.

این ضمانت نامه را خریدار در واقع از ما نه بلکه از کارخانه تولید کننده این محصولات دریافت می کند. به مدت زمان اعتبار گارانتی نیز دقت کنید؛ دقیقا از اولین دقیقه ای که این دستگاه به شما فروخته شد، ضمانت نامه و تعهد ما و تولید کننده بر اساس بند های ضمانت نامه شروع می‌شود؛ بنابراین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در سیستم تجهیزات استریل که به شما فروخته شده است با توجه به برگه گارانتی که همراه دستگاه به شما ارائه گشته برای حل مشکل اقدام کنید.
بدون شک گارانتی یا برگه ضمانتنامه برای یک دستگاه برقی مانند دستگاه اتوکلاو مطبی بسیار ضروری است. و اگر فروشگاه از ارائه ضمانت‌ نامه در قبال کالایی که شما فروخته است، سرباز بزند به نوعی بی‌کیفیت بودن کالا های خود را به شما نشان داده است. بنابراین این نکته را در نظر داشته باشیم که در فروشگاه ما سه اصل اساسی یعنی کیفیت، قیمت و ضمانت معتبر در قبال دستگاه اتوکلاو کوچک به شما داده می شود.

 

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه دستگاه استریل ابزار آرایشگاهی

شرکت عرضه دستگاه استریل ابزار آرایشگاهی

دستگاه استریل ابزار آرایشگاهی در شرکت معتبر ما با کیفیت عالی در دسترستان قرار دارد. …