تجهيزات پزشکي
خانه / اکسیژن ساز امریکایی / قیمت دستگاه اکسیژن ساز امریکایی در نمایندگی

قیمت دستگاه اکسیژن ساز امریکایی در نمایندگی

قیمت دستگاه اکسیژن ساز در نمایندگی های مجاز فروش تجهیزات این چنینی می تواند برایتان مقرون به صرفه تر باشد. بدون شک قیمتی که ما در نمایندگی دستگاه اکسیژن ساز امریکایی به شما ارائه خواهیم کرد بهترین قیمت بازار است.
به صورت کلی قیمت دستگاه اکسیژن ساز بر اساس عواملی مانند برند، کشور تولید کننده و کیفیت در ساخت می تواند به گونه های مختلفی قیمت گذاری شود. و علاوه بر این موضوع نکته اساسی تر در تعیین و البته تغییر در قیمت دستگاه اکسیژن ساز می تواند واردات آن در کشور دوم باشد. برای خرید یک دستگاه وارداتی با قیمت مناسب به نمایندگی معتبر فروش دستگاه های اکسیژن ساز ما سر بزنید.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی٬

انواع دستگاه های اکسیژن ساز

دستگاه های اکسیژن ساز دستگاه هایی بسیار کاربردی برای افرادی هستند که از بیماری های ریوی و تنفسی حاد و یا معمولی رنج می برند. این دستگاه ها می توانند با مکانیزمی بسیار ساده هوای معمولی اتاق را که ترکیبی از گاز های مختلف است فیلتر کرده و اکسیژن خالص را در اختیار بیمار قرار دهد.
بر اساس تقسیم بندی های عمده دستگاه اکسیژن ساز در دو نوع خانگی و پرتابل می توان مشخصات زیر را برای دستگاه های اکسیژن ساز در انواع مختلف آن ذکر کرد:

دستگاه اکسیژن ساز خانگی

  • به صورت معمول به صورت ثابت مورد استفاده قرار می گیرد و حمل و نقل آن برای افراد سخت است.
  • این دستگاه اکسیژن ساز که به نام اکسیژن ساز ایستا نیز شهرت دارد تنها با برق شهری کار اکسیژن سازی را انجام می دهد.
  • در صورت اتصال به برق شهری و در صورت لزوم می تواند به صورت مداوم و ۲۴ ساعته کار اکسیژن رسانی را انجام دهد.

قیمت اکسیژن ساز 5 لیتری٬

دستگاه اکسیژن ساز پرتابل

  • دستگاه اکسیژن ساز پرتابل بر خلاف مدل خانگی آن قابل حمل است.
  • این دستگاه می تواند با شارژ شدن و ذخیره انرژی بدون مصرف برق شهر کار اکسیژن سازی را انجام دهد.

بدون شک دستگاه های اکسیژن ساز نقش بسیار اساسی را در زندگی افراد بیمار دارند. این دستگاه ها قادرند هوایی مناسب و هماهنگ با بافت ریه انسان را تولید کنند.
برای خرید دستگاه اکسیژن ساز این موضوع را ند نظر قرار دهید که دستگاه اکسیژن ساز با تمام مزایای خوب خود، اگر دارای کیفیت بالایی در تولید اکسیژن نباشد می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به اندام های بدن افراد بیمار بزند. بنابراین در خرید این دستگاه از نمایندگی های معتبر کوشا باشید.

مطلب پیشنهادی: خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل کوچک از نمایندگی معتبر ما

خرید دستگاه های اکسیژن ساز با کیفیت بالا

یکی از اصول اولیه ای که باید در خرید دستگاه اکسیژن ساز به آن دقیق شوید کیفیت کالایی است که در حال خرید آن هستید.
در اینجا حرف از نجات زندگی انسان ها است. به یاد داشته باشید که دستگاه اکسیژن ساز بی کیفیت می تواند علاوه بر تاثیر منفی بر روند بیماری باعث نارسایی بیشتر در اندام های بدن مانند ریه گردد.
دستگاه اکسیژنن سازی که ما در فروشگاه مان برای فروش به مشتری ارائه داده ایم می تواند اکسیژنی با خلوص بالا تولید کند.

دستگاه اکسیژن ساز باید بتوانید خلوص اکسیژن را به حد استاندارد یعنی میزان ۹۳ تا ۹۵ % برساند. در غیر این صورت بیمار دچار تنگی نفس می شود.

درصد خلوص بالای اکسیژن تولیدی دستگاه اکسیژن ساز موجود در فروشگاه ما می تواند نوید زندگی دوباره را به بیماران بدهد.
بدون تردید خرید و فروش یک دستگاه اکسیژن ساز با کیفیت تنها می تواند در نمایندگی مجاز برایتان رخ دهد. نمایندگی مجاز ما آمادگی دادن تمامی اطلاعات لازم در زمینه قیمت دستگاه اکسیژن ساز و نحوه ثبت سفارش آن به شما است.
بدون شک قیمت دستگاه اکسیژن ساز در فروشگاه ما نصبت به تمامی فروشگاه های دیگر در کشور برایتان بسیار مقرون به صرفه است.

خرید دستگاه اکسیژن ساز٬

قیمت دستگاه اکسیژن ساز در نمایندگی مجاز ما

قیمت دستگاه اکسیژن ساز در فروشگاه ما بسیار مناسب و برای خرید شما ایده آل است. دستگاه اکسیژن سازی که ما برای خرید به شما پیشنهاد و معرفی می کنیم از نوع بسیار با کیفیت است. تولید کننده این دستگاه های اکسیژن ساز امریکا است.
به صورت میانگین قیمت دستگاه اکسیژن ساز در کشور با توجه به معیار های مختلفی مشخص می شود و در این میان ایده آل و یا قوانین خاصی برای قیمتگذاری بر روی این دستگاه های وارداتی وجود ندارد. دستگاه اکسیژن سازی که به صورت وارداتی به کشور می آید می تواند با توجه به نوع سودی که وارد کننده مد نظرش است قیمت گذاری شود.
قیمت دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی که ما در نمایندگی فروش مستقیم آن در ایران به فروش می رسانیم با سود واردات بسیار مطلوب و مناسب مشخص و تایید شده است. همواره می توانید با استعلام قیمت این دستگاه ها از بازار فروش محصولات و تجهیزات پزشکی قیمت این دستگاه با کیفیت را استعلام کنید.
با مقایسه قیمت دستگاه اکسیژن ستز در مراکز فروش مجاز و نمایندگی های این دستگاه در نهایت برای خرید مقرون به صرفه به فروشگاه ما بر خواهید گشت.

انواع دستگاه اکسیژن ساز خانگی٬

فروشگاه آنلاین فروش تجهیزات پزشکی و اکسیژن ساز

نکته مهمی که باید به شما بگوییم این است که هموراه می توانید در  فروشگاه آنلاین ما انواع تجهیزات پزشکی و اکسیژن ساز را خریداری نمایید. ما از سالیان بسیار دور در عرصه خرید و فروش تجهیزات پزشکی و دستگاه های اتوکلاو خارجی وارد شده ایم و امروز با اطیمنان از کیفیت با قیمتی مناسب دستگاه اکسیژن ساز را برای فروش به شما ارائه می کنیم.

مطلب پیشنهادی: ثبت سفارش و خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی

برای ثبت سفارش آنلاین و یا خرید دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی از نمایندگی ما به صورت حضوری همین حالا با شماره های درج شده با همکارن بخش پشتیبانی نمایندگی ما در ارتباط باشید.

فروش دستگاه اکسیژن ساز دارای تاییدیه های جهانی

دستگاه های اکسیژن سازی که ما برای خرید به شما پیشنهاد می کنیم دارای دارای تاییدیه کامل  FDA از آمریکا ، CE از  اروپا  و پش از آن تاییدیه وزارت بهداشت درمان از کشور خودمان ایران است.
بدون شک این تاییدیه ها در قبال دستگاهی داده می شود که دارای کیفیت بسیار بالایی باشد.
اگر به خرید دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب  تمایل دارید، عمین حالا با ما تماس بگیرید.

 

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه اکسیژن ساز Nuvo آمریکایی واقعی

قیمت دستگاه اکسیژن ساز Nuvo آمریکایی واقعی

قیمت دستگاه اکسیژن ساز Nuvo آمریکایی را در فروشگاه آنلاین ما با تخفیف عالی استعلام …